Početna IT Kućišta i napajanja ASUS TUF-GAMING-750G 750W napajanje
ASUS TUF GAMING LC II 360 ARGB vodeno hlađenje 13,622.01 рсд
Back to products
XIAOMI desktop zvučnik QBH4276GL 5,483.31 рсд
ASUS TUF-GAMING-750G 750W napajanje
19,076.87 рсд
Uporedi
Dodaj u omiljene
Šifra proizvoda: CAS02319 Kategorije: IT, Kućišta i napajanja
Opis
Osnovne karakteristike – ATX standard: 12V Snaga: 750 W Klasifikacija efikasnosti: 80 Plus Gold Efikasnost: 92% Vrsta kablova: Potpuno modularni Sistemi zaštite: OCP (Over Current Protection),OPP (Over Power (Load) Protection),OTP (Over Temperature Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane – 1: 62A Maksimalna kombinovana snaga: 744W Ostale naponske grane – +5V: 25A +3.3V: 25A Maksimalna kombinovana snaga: 130W Modularni priključci – ATX 24pin: 24(20+4)pin ATX 8pin (EPS 12V): 1(4+4)pin PCI Express 8pin: 1x 16pin,3x 8pin SATA: 5 Molex 4pin: 4 Hlađenje – Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 135mm x 135mm Fizičke karakteristike – Format: ATX Dimenzije: 150mm x 150mm x 86mm Masa: 2.38kg Stanje: Nekorišćeno Ostalo: GOLD Sertifikovano Reklamacioni period – Reklamacioni period: 120 meseci