Početna IT Laptop računari i oprema XRT EUROPOWER AC adapter za SONY laptop 90W 19.5V 4.7A XRT90-190-4700SON
XRT EUROPOWER AC adapter za SAMSUNG laptop 90W 19V 4.74A XRT90-190-4740SAM 2,058.75 рсд
Back to products
LOGITECH Brio 100 Full HD Webcam Off-White 6,500.38 рсд
XRT EUROPOWER AC adapter za SONY laptop 90W 19.5V 4.7A XRT90-190-4700SON
2,124.63 рсд
Uporedi
Dodaj u omiljene
Šifra proizvoda: NOT09276 Kategorije: IT, Laptop računari i oprema
Opis
Osnovne karakteristike – Tip: Adapter (punjač) za laptop Utičnica: AC (šuko) Snaga: 90W Voltaža: 19.5V Amperaža: 4.7A Upotreba: SONY Tip konektora: 6.0 x 4.4 Sistemi zaštite: OVP (Over Voltage Protection) Fizičke karakteristike – Ukupna dužina: 2.7m Boja: Crna Reklamacioni period – Reklamacioni period: 24 meseca