Magnetno LED osvetljenje za rekove DN-19-LIGHT-3
9,058.50 рсд
Šifra proizvoda:
11830
Kategorije: Mrežna oprema, Rek ormani
Opis
Dodatne informacije
| Dimenzije | 1 cm |
|---|---|
| Manufacturer |
Recenzije (0)
Ocenjeno sa 0 od 5
0 reviews
Ocenjeno sa 5 od 5
Ocenjeno sa 4 od 5
Ocenjeno sa 3 od 5
Ocenjeno sa 2 od 5
Ocenjeno sa 1 od 5
Možda će vam se svideti …
Bravica za rek sa ključem LR 4501
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
Nosač kabla sa obujmicama WS-CM 1U
Na stanju
SKU:
Razvodni panel 19” 220V sa 6 utičnih mesta sa prekidačem SL 6M PNZ 1U
Točkići za rek od 19 inča DN-19-CASTOR
Povezani proizvodi
Alarmni kabl 12×0.22
CCTV YBC-431 Bluetooth kontrola pristupa
Paradox detektor pokreta NVX80
Pozovite za cenu!
Ritar akumulator RT1223, 12V 2.3Ah